מדיניות ביטול עסקה

מדניות ביטול עסקה

בהתאם לחוק הגנת הצרכן, תשמ"א-1981, לקוחות רשאים  זכאים לבטל את העסקה ולהחזיר את המוצר\ים במקרים הבאים:

עסקת מכר מרחוק –

  • ניתן לבטל עסקה שבוצעה מרחוק (עסקה בטלפונית או באתר החברה ) בתוך 14 יום בלבד מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך המכיל את עיקר תנאי העסקה, לפי המאוחר מבניהם.
    לקוח שהינו אדם עם מוגבלות או עולה חדש או אזרח ותיק רשאי לבטל את העסקה עד 4 חודשים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך המכיל את עיקר תנאי העסקה, לפי המאוחר מבניהם.
    עסקת רוכלות –
  • אם ביצעתם את העסקה והזמנתם את המוצר בנסיבות בהן מדובר על פי החוק בעסקת רוכלות   (עסקה הנעשית במקום עבודתו או/ו מגוריו של הצרכן והעוסק הגיע ללא הזמנה מוקדמת של הצרכן )  באפשרותכם לבטל את העסקה ולהחזיר את המוצר עד 14 ימים מיום ביצוע העסקה.
    לקוח שהינו אדם עם מוגבלות או עולה חדש או אזרח ותיק רשאי לבטל את העסקה עד 4 חודשים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך המכיל את עיקר תנאי העסקה, לפי המאוחר מביניהם.

ביטול עסקה פרונטלית

ניתן לבטל עסקה שבוצע  פרונטלית ( עסקה הנעשית במרכז שירות או מכירה של העוסק)
בתוך 14 יום בלבד מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך המכיל את עיקר תנאי העסקה, לפי המאוחר מבניהם.
לקוח שהינו אדם עם מוגבלות או עולה חדש או אזרח ותיק רשאי לבטל את העסקה עד 4 חודשים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך המכיל את עיקר תנאי העסקה, לפי המאוחר מבניהם.

בכל המקרים המתוארים  לעיל ביטול העסקה יתאפשר רק במקרים ובתנאים הבאים :

לא נעשה שימוש במוצר, המוצר מוחזר באריזות המקורית והאריזה ללא מפגם.

הצגת חשבונית או אישור על ביצוע העסקה.

 

 

אופן החזרת המוצר –
על הלקוח שהודיע על ביטול העסקה, להשיב את המוצר לחברה במועד הודעת הביטול או בסמוך לכך, ובכל מקרה – לא מאוחר מ7 ימי עסקים, כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ולא נעשה בו שימוש לרבות חיבור המוצר לחשמל או למכשיר חשמלי אחר.

יובהר כי לא ניתן להחזיר מוצר שנעשה בו שימוש.

ביטול עסקה טרם הגעת המוצר אל הלקוח –
ביטול העסקה לפני שליחת המוצר – ביטול העסקה יהיה ללא דמי המשלוח.

ביטול העסקה לאחר שליחת המוצר –
ישלם הלקוח את עלות המשלוח (המשלוח הלוך) ובנוסף יחזיר הלקוח את המוצר לחברה.
יכול הלקוח לעשות שימוש בחברת המשלוחים של החברה והחברה תחייב את הלקוח במחיר השליחות כפי שעודכן באתר החברה המתעדכן מעת לעת

את המוצר יש להחזיר לכתובת: רח' הרצל 5 ,אופקים . אין אפשרות להחזיר על ידי שליחה בדואר ישראל

החזר כספי ודמי ביטול

בביטול עסקה שלא עקב:
פגם או אי התאמה במוצר או אי אספקה במועד שנקבע בעסקה – תחזיר החברה בתוך 14 ימי עסקים מיום קבלת הודעת הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם, ככל ששולם, תבטל את החיוב בשל העסקה, ולא תגבה מהצרכן סכום כלשהו, למעט דמי טיפול בסך 5% מערך העסקה או ₪ 100, לפי הנמוך מבניהם, וזאת מבלי לגרוע מיתר זכויות החברה בהתאם להוראות החוק.

בביטול עסקה עקב אי התאמה במוצר או עקב אי אספקה של המוצר במועד שנקבע בעסקה, תחזיר החברה בתוך 14 ימי עסקים מיום קבלת הודעת הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם, תבטל את החיוב בשל העסקה, ולא תגבה מהצרכן סכום כלשהו

ביטול עסקה בגין ציוד שהתקנו אצלך ע" טכנאי וביטלת את העסקה בתוך 14 ימים ממועד קבלת המוצר  או מועד קבלת המסמכים בגין העסקה, לפי המאוחר מבניהם, החברה רשאית  לחייב אותך בגין הוצאות ההתקנה, בסכום של 89  ₪, או סכום אחר שייקבע בדין.

ביטול עסקת מכר מרחוק

ניתן לפנות אלינו לביטול עסקה בציון פרטים כולל ת.ז. ואמצעי תשלום, באמצעות שירות לקוחות בטלפון 1800-019-019 בימים א עד ה בין השעות 8:00 -18:00 ובימי שישי וערבי חג בין השעות 8:00 – 13:00

במרכזי השירות שלנו בנתב"ג

לכתובת המייל info@019mobile.co.il

 

 

לפרטים נוספים והתחברות

מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם תיק תק
* כל השדות הינם שדות חובה

תודה!

אנחנו אוטוטו חוזרים אליכם עם כל התשובות לכל השאלות